Fotobaskı'yı Keşfedin!

Foto Baskı'ya hoş geldiniz. İnternet sitemizde 14 Şubat Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü, Yeni Yıl, Yılbaşı, Doğum Günü ve diğer tüm özel günleriniz için fotoğraf baskılı ürünlerimiz yer almaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ
Polaroid (Pola Kart) Fotoğraf Baskısı
Kare Fotoğraf Baskısı
Klasik Fotoğraf Baskısı
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Magnet

SİPARİŞ
İnternet sitemizden sipariş vermeden önce üye olmanız gerekmektedir. Siteye üyelik ücretsizdir. Üyelik, sipariş verdiğiniz ürünler ve siparişin teslimat bilgilerinin takibi açısından önemlidir. (Not: Üyelik esnasında talep edilen T.C Kimlik No alanını 1111111111 şeklinde doldurabilirsiniz)

1- Fotoğraf Yükle butonuna basarak sayfada belirtilen en az sayıda (Örn.10 Adet) fotoğrafınızı yükleyin.
2- Fotoğrafların yüklemesi hızlıca tamamlandıktan sonra Devam Et butonuna basınız.
3- Yeni açılan ekranda fotoğraflarınızı baskıya uygun şekilde düzeleyin. (Kırpma-Croplama İşlemi) Not: Otomatik kırpma işlemi gerçekleştirmek, fotoğraflarınızın düzensiz, bozuk basımına neden olabilmektedir. Lütfen fotoğraflarınızın düzgün basılacağından emin olun.
4- Yazılı, İsimli yada Mesajlı yazılan bir ürün siparişi vermek istiyorsanız -T- harfine basarak istediğiniz yazı, isim yada mesajı yazabilirsiniz. 
5- Aynı fotoğraftan daha fazla baskı almak istiyorsanız + işaretine basarak sayıyı arttırabilir veya - işaretine basarak sayıyı azaltabilirsiniz.
6- Tüm düzenleme işlemlerinizi tamamladıktan sonra Tamamla butonuna basınız.
7- Açılan sayfada fotoğraflarınız basıma hazır hale gelmiştir. Kontrolleri sağladıktan sonra, Sepete Ekle butonuna basabilirsiniz.
8- Promosyon kodunuz var ise bu sayfada promosyon kodunuzu girebilirsiniz. Ardından Satın Al butonuna basarak ödeme sayfasına geçebilirsiniz.
9- Ödemeyi Kredi KartıBanka Kartı, Havale veya EFT olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı ve Banka Kartı ile verilen siparişler hemen onaylanırken, Havale ve EFT ile verilen siparişler, ödemenin gerçekleşmesinden sonra onaylanmaktadır. Havale ve EFT ile ödeme yapmak isterseniz, açılan ekranda verilen banka hesap bilgilerine ödemenin yapılması gerekmektedir.
10- Tüm siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargo verilmektedir.

(Lütfen Dikkat! : Tüm dünyada yaşanan Corona Virüs salgını dolayısıyla, baskı işlemlerimiz kısıtlı olarak devam etmekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. )

7/24 ONLİNE ANI EKİBİ
Sipariş verirken karşılaşacağınız tüm soru ve problemlerde 7/24 Online Foto Baskı Anı Ekibi size yardımcı olacaktır. Tüm soru ve problemlerinizi Anı Ekibimiz ile 7/24 Whatsapp Numaramız (+905551616650) üzerinden paylaşabilirsiniz. Anı Ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır. 

Not Found!