Hakkımızda

Foto Baskı; "Her Fotoğraf Bir Aşk" felsefesi ile 2015 yılından itibaren tüketicilerine fotoğraf baskısı ve fotoğraf baskılı ürünler sunmak amacıyla kurulmuş alanında uzman bir internet sitesidir. Fotoğraf baskısının yanı sıra fotoğraf baskılı ürünler ve aksesuarlar ile tüketicilerine hizmet sunan Foto Baskı, faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Ülkemizin her şehrinden üyesi bulunan Foto Baskı, 10.000'e ulaşan üye kaydı ile büyük bir aileye dönüşmüş bulunmaktadır.

Foto Baskı çalışanları, kurumsal değerin artmasını sağlayan, kurumsal politika ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Tüketicilerine, planlama, faaliyet ve risk yönetimi aşamalarında düzenli olarak, zamanında ve kapsamlı bilgi edinmesini sağlamaktadırlar. Foto Baskı, güçlü bir marka çatısı altında ve her biri alanında yetkin çalışanları ile başarılı bir organizasyon altyapısına sahiptir. 

"Her Fotoğraf Bir Aşk" felsefesi ile faaliyet gösteren Foto Baskı, bu alanda lider konumuna yükselmek ve milyonlarca tüketicinin yaşamına değer katmak amacındadır. Müşteri memnuniyeti politikaları gereği, tüketicilerinin çıkarlarını öncelikli olarak göz önünde bulundurmaktadır. Foto Baskı; kişi, kurum ve kuruluşlara ait bilgilerin gizli tutulması hususunda azami gayret sarfetmektedir. Başka bir kuruluşa ait fikri mülkiyet hakkına da büyük saygı göstermektedir. 

Faaliyetlerimizde devamlılık ve sürdürülebilirlik ile birlikte sosyal ve etik sorumluluklarını yerine getirme taahhüdüne sıkı sıkıya bağlı olan Foto Baskı, tüketicileri ile güven zemininde çalışmak, ihtiyaçlarını anlamak, akılcı ve yaratıcı çözümler sunarak değer yaratma arzu içerisindedir. Tüketicileri ile güven dolu ilişkiler kurmak, uzun vadeli ilişkide iletişimin devamlılığını sağlamaya özen göstermektedir. Tüketici memnuniyeti noktasında hassas çalışma prensiplerine sahip olan Foto Baskı, bu anlamda oluşabilecek maddi ve manevi kayıplarını gözardı etmektedir.

Tüketicilerine sunduğu hizmet noktasında müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen Foto Baskı, ürettiği fotoğraf baskısı ve fotoğraf baskılı ürünlerinde kaliteden asla vazgeçmemektedir. Tüketicilerine sunduğu fotoğraf baskısı ürünlerinde dünyanın en kaliteli ve bilinir markası olan Fuji Film'i tercih eden Foto Baskı, baskılarını Fuji Film kimyasalları ile Fuji Film baskı makinalarında basmaktadır. 

Doğaya ve sokak hayvanlarına hassasiyet noktasında son derece duyarlı olan Foto Baskı, 2020 yılı itibariyle başlatmış olduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında gelirinin bir bölümünü sokak hayvanlarına, daha yeşil bir dünya için doğaya ve kütüphanesi olmayan köy okulları için kitaba dönüştürmeyi kararlaştırmıştır.